Mirjam Kamerling

NT2, mentor klas LVB

mkamerling@ithaka-isk.nl

Melanie van Miltenburg

sport, mentor klas LVB

mmiltenburg@ithaka-isk.nl

mil

Douwe Brouwer

Directeur

dbrouwer@ithaka-isk.nl

Caroline Bakker-Teule

Management assistent

cbakkerteule@ithaka-isk.nl

Allal Eddeane

Teamleider, La Boheme

aeddeane@ithaka-isk.nl

edd

Gerben Houwer

Teamleider Bisonspoor

ghouwer@ithaka-isk.nl

hor

Manon Rijken-Hesp

Teamleider Maetsuykerstraat

mrijken@ithaka-isk.nl

hes

Jamal Ahajjam

praktijk mentor klas LVA

jahajjam@ithaka-isk.nl

ahj

Khadija Ait Ichou

Wiskunde mentor klas LVQ

kichou@ithaka-isk.nl

ait

Yasmine Anki

NT2 mentor klas LVB

yanki@ithaka-isk.nl

ank

Abigail Akotei

Engels

aakotei@ithaka-isk.nl

ako

Femke Brand

Sport mentor klas LRQ

fbrand@ithaka-isk.nl

bda

Inger van de Berg

NT2 mentor klas LVE

iberg@ithaka-isk.nl

bge

Hava Caglar

Wiskunde mentor klas LRC

hcaglar@ithaka-isk.nl

cag

Teun van Brummelen

Sport mentor klas LVO

tbrummelen@ithaka-isk.nl

bln

Liesbeth Brummelman

NT2 / Engels mentor klas LRC / LRP

lbrummelman@ithaka-isk.nl

lbu

Makbule Kaya-Göcmen

Wiskunde mentor klas LVC

mkaya@ithaka-isk.nl

goc

Anouk Goijarts

Creatieve Vorming Mentor klas LVE

agoijarts@ithaka-isk.nl

goy

Jip Hogenelst

Sport mentor klas LRO

jhogenelst@ithaka-isk.nl

hge

Birgit Kok

Creative Vorming

bkok@ithaka-isk.nl

kob

Jos Jongerius

NT2 mentor klas LRP

jjongerius@ithaka-isk.nl

jon

Michiel Koper

Wiskunde mentor klas LRP

mkoper@ithaka-isk.nl

kpr

Wendy Korving

Praktijk mentor klas LVO

wkorving@ithaka-isk.nl

kow

Marleen Oortmerssen

NT2 mentor klas LRB

moortmerssen@ithaka-isk.nl

oot

Mark Meeuwissen

Creatieve Vorming mentor klas LRB

mmeeuwissen@ithaka-isk.nl

mee

Dennis van Os

KDN / Wiskunde mentor klas LVP

dos@ithaka-isk.nl

osv

Tom Paskamp

NT2 mentor klas LRO

tpaskamp@ithaka-isk.nl

psa

Melissa Portier

NT2 mentor klas LVC

mportier@ithaka-isk.nl

poi

Laura Romp

NT2 mentor klas LVO

lromp@ithaka-isk.nl

rop

Irma van Rennes

NT2 mentor klas LRD

irennes@ithaka-isk.nl

res

Willemjan van Rooij

NT2 mentor klas LVP

wrooij@ithaka-isk.nl

row

Jan van Rossem

Creatieve Vorming mentor LRD/LRA

jrossem@ithaka-isk.nl

rsm

Karin Roelse

Sport

kroelse@ithaka-isk.nl

rse

Jose Schroeten

NT2 mentor klas LVQ

jschroeten@ithaka-isk.nl

scn

Walter Smet

NT2 mentor klas LRA

wsmet@ithaka-isk.nl

sme

Ilone van Voorst

NT2 mentor klas LVO

ivoorst@ithaka-isk.nl

vrs

Marije van Weelderen

NT2 mentor klas LRQ

mweelderen@ithaka-isk.nl

wed

Thessa van Zanten

NT2 mentor klas LVA

tzanten@ithaka-isk.nl

zat

Elma Cavic

Creatieve Vorming mentor klas MVJ

ecavcic@ithaka-isk.nl

cvc

Pascale Dings

Creatieve Vorming mentor klas MVG

pdings@ithaka-isk.nl

dis

Bunyamin Danisman

Wiskunde mentor klas MRV

bdanisman@ithaka-isk.nl

das

Derya Karadavut

NT2 mentor klas MVJ

dkaradavut@ithaka-isk.nl

kdv

Marco van Loenen

Sport mentor klas BRG

mloenen@ithaka-isk.nl

loe

Eva van Maris

NT2 mentor klas MRH

emaris@ithaka-isk.nl

mri

Linar Ogenia

Drama mentor klas MVI

logenia@ithaka-isk.nl

oge

Felix Maruhun

Wiskunde/W.O. mentor MRU

fmaruhun@ithaka-isk.nl

mau

Hester Ramaer

NT2 mentor klas LVI

hramaer@ithaka-isk.nl

rae

Joska Ottjes

NT2 mentor klas MVH

jottjes@ithaka-isk.nl

otj

Cecile Ogink

NT2 mentor klas MRG

cogink@ithaka-isk.nl

ogi

Johanneke Tack

NT2 / Wiskunde mentor klas MRD

jtack@ithaka-isk.nl

tac

Erik Smits

Wiskunde mentor klas MRH

esmits@ithaka-isk.nl

sms

Marieke Vergoossen

NT2 mentor klas MRV

mvergoossen@ithaka-isk.nl

tic

Ayan Yusuf Boss

NT2 mentor klas MVG

aboss@ithaka-isk.nl

ybs

Renee Aagtjes

Creatieve Vorming mentor klas BRK

raagtjes@ithaka-isk.nl

aag

Marc Broekhuizen

Sport mentor klas BRY

mbroekhuizen@ithaka-isk.nl

brz

Rob Bekker

NT2 mentor klas BRX

rbekker@ithaka-isk.nl

bek

Eric Bink

Sport mentor klas BVL

ebink@ithaka-isk.nlb

bik

Jeroen Bishesar

Engels mentor klas BVx

jbishesar@ithaka-isk.nl

jbi

Leonie de Bruin

Creatieve Vorming mentor klas BVM

lbruin@ithaka-isk.nl

lbn

Omar Driouch

Wiskunde mentor klas BRL

adriouch@ithaka-isk.nl

dri

Petra Eijndhoven

NT2 mentor klas BRY

peijndhoven@ithaka-isk.nl

end

Gaby Haerkens

NT2 / Drama mentor klas BRl

ghaerkens@ithaka-isk.nl

hsn

Zeynep Gulec-Cakwmak

NT2 mentor klas BRX

zguleccakmak@ithaka-isk.nl

gul

Saskia Langbroek

NT2 mentor klas BRK

slangbroek@ithaka-isk.nl

lab

Ramon Muradin

NT2 mentor klas BVL

rmuradin@ithaka-isk.nl

mud

Rutger Poortenaar

Wiskunde mentor klas BVK

rpoortenaar@ithaka-isk.nl

pon

Tessa Overbeeke

NT2 mentor klas BVM

toverbeeke@ithaka-isk.nl

ovb

Miranda Rijkers

NT2 / Drama mentor klas BVI

mrijkers@ithaka-isk.nl

rks

IJfke Verweij

NT2 / Drama mentor klas BRH

ijverweij@ithaka-isk.nl

ijf

Hilde de Vries

KDN mentor klas BVY

hvries@ithaka-isk.nl

ver

Duco Sterk

NT2 mentor klas BVK

dsterk@ithaka-isk.nl

stk

Lianne den Oude

Orthopedagoog

loude@ithaka-isk.nl

loude

Harm-Pieter Hallema

Hoofd OOP

hhallema@ithaka-isk.nl

Merel de Beer

Orthopedagoog

mbeer@ithaka-isk.nl

bem

Aafke Sanders

Gezinsmedewerker

asanders@ithaka-isk.nl

Jacqueline van Stel

preventie medewerker

jstel@ithaka-isk.nl

stl

Gera Ebbekink

Administratie

gebbekink@ithaka-isk.nl

Xandra Janssen

Administratie

xjanssen@ithaka-isk.nl

Aukje de Klijn-Koojiman

Administratie / Financiën

aklijn@ithaka-isk.nl

Jaap Dousi

Roostermaker

jdousi@ithaka-isk.nl

Martha te Niet

Schoonmaak

mniet@ithaka-isk.nl

Janina Stijnen-Been

Huismeester La Boheme

jstijnenbeen@ithaka-isk.nl

Dennis Aarts

Huismeester La Boheme

daarts@ithaka-isk.nl

Alexander Broods

Huismeester La Boheme

abroods@ithaka-isk.nl

Kees Leijen

Huismeester Maetsuykerstraat

kleijen@ithaka-isk.nl

Said Amghar

Huismeester Bisonspoor

samghar@ithaka-isk.nl