Douwe Brouwer

Directeur

dbrouwer@ithaka-isk.nl

Caroline Bakker-Teule

Management assistent

cbakkerteule@ithaka-isk.nl

Allal Eddeane

Teamleider, V-Labohemedreef

aeddeane@ithaka-isk.nl

edd

Gerben Houwer

Teamleider R-Labohemedreef

ghouwer@ithaka-isk.nl

hor

Manon Rijken-Hesp

Teamleider Maetsuykerstraat

mrijken@ithaka-isk.nl

hes

Tanja van den Hoven- van Egmond

NT2, mentor klas MVU

THovenEgmond@ithaka-isk.nl

egm

Carolien de Wit

NT2, mentor klas MVK

cwit@ithaka-isk.nl

wct

Jolanda van Jagt

Wiskunde, mentor klas MVK

jjagt@ithaka-isk.nl

jat

Linda Rochat

NT2 / WO, mentor klas MVI

lrochat@ithaka-isk.nl

roc

Raymond van Dasselaar

mentor klas MRU

rdasselaar@ithaka-isk.nl

dal

Jennifer Matshuba

NT2, mentor klas MRT

jmatshubastam@ithaka-isk.nl

msb

Anke Kepser

NT2, mentor klas MRJ

akepser@ithaka-isk.nl

ake

Sahar Roumiz

Creatieve Vorming, mentor klas MRH

sroumiz@ithaka-isk.nl

rou

Manon ter Beek

NT2, mentor klas LRD

mbeek@ithaka-isk.nl

beo

Eric Bruijs

Creatieve vorming, mentor klas LRD

ebruijs@ithaka-isk.nl

brj

Melanie van Miltenburg

sport, mentor klas LVB

mmiltenburg@ithaka-isk.nl

mil

Khadija Ait Ichou

Wiskunde mentor klas LRR

kichou@ithaka-isk.nl

ait

Jamal Ahajjam

praktijk mentor klas LVA

jahajjam@ithaka-isk.nl

ahj

Femke Brand

Sport mentor klas LRP

fbrand@ithaka-isk.nl

bda

Teun van Brummelen

Sport mentor klas MVI

tbrummelen@ithaka-isk.nl

bln

Hava Caglar

Wiskunde mentor klas LRQ

hcaglar@ithaka-isk.nl

cag

Makbule Kaya-Göcmen

Wiskunde mentor klas LVP

mkaya@ithaka-isk.nl

goc

Liesbeth Brummelman

NT2 / Engels mentor klas LRA

lbrummelman@ithaka-isk.nl

lbu

Anouk Goijarts

Creatieve Vorming Mentor klas LVR

agoijarts@ithaka-isk.nl

goy

Jip Hogenelst

Sport mentor klas LRS

jhogenelst@ithaka-isk.nl

hge

Birgit Kok

Creative Vorming, mentor LRC

bkok@ithaka-isk.nl

kob

Jos Jongerius

NT2 mentor klas LRP

jjongerius@ithaka-isk.nl

jon

Wendy Korving

Praktijk mentor klas LVO

wkorving@ithaka-isk.nl

kow

Marleen Oortmerssen

NT2 mentor klas LVA

moortmerssen@ithaka-isk.nl

oot

Michiel Koper

Wiskunde mentor klas LVC

mkoper@ithaka-isk.nl

kpr

Mark Meeuwissen

Creatieve Vorming

mmeeuwissen@ithaka-isk.nl

mee

Dennis van Os

KDN / Wiskunde mentor klas LRO

dos@ithaka-isk.nl

osv

Tom Paskamp

NT2 mentor klas LRR

tpaskamp@ithaka-isk.nl

psa

Irma van Rennes

NT2 mentor klas LRS

irennes@ithaka-isk.nl

res

Jan van Rossem

Creatieve Vorming mentor LRB

jrossem@ithaka-isk.nl

rsm

Willemjan van Rooij

NT2 mentor klas LVD

wrooij@ithaka-isk.nl

row

Karin Roelse

Sport

kroelse@ithaka-isk.nl

rse

Jose Schroeten

NT2 mentor klas LVS

jschroeten@ithaka-isk.nl

scn

Walter Smet

NT2 mentor klas LVC

wsmet@ithaka-isk.nl

sme

Thessa van Zanten

Zorgcoördinator

tzanten@ithaka-isk.nl

zat

Ilone van Voorst

NT2 mentor klas LVB

ivoorst@ithaka-isk.nl

vrs

Marije van Weelderen

NT2 mentor klas MRU

mweelderen@ithaka-isk.nl

wed

Pascale Dings

Creatieve Vorming mentor klas MVH

pdings@ithaka-isk.nl

dis

Marco van Loenen

Sport mentor klas BRJ

mloenen@ithaka-isk.nl

loe

Eva van Maris

NT2 mentor klas MRI

emaris@ithaka-isk.nl

mri

Felix Maruhun

Wiskunde/W.O. mentor MRI

fmaruhun@ithaka-isk.nl

mau

Joska Ottjes

NT2 mentor klas MVH

jottjes@ithaka-isk.nl

otj

Hester Ramaer

NT2 mentor klas LVJ

hramaer@ithaka-isk.nl

rae

Cecile Ogink

NT2 mentor klas MRH

cogink@ithaka-isk.nl

ogi

Johanneke Tack

NT2 / Wiskunde

jtack@ithaka-isk.nl

tac

Marieke Vergoossen

NT2 mentor klas LRV

mvergoossen@ithaka-isk.nl

von

Ayan Yusuf Boss

NT2 mentor klas LRC

aboss@ithaka-isk.nl

ybs

Eric Bink

Sport mentor klas LVQ

ebink@ithaka-isk.nlb

bik

Rob Bekker

NT2 mentor klas LRO

rbekker@ithaka-isk.nl

bek

Marc Broekhuizen

Sport mentor klas LRA

mbroekhuizen@ithaka-isk.nl

brz

Leonie de Bruin

Creatieve Vorming mentor klas LVQ

lbruin@ithaka-isk.nl

lbn

Jeroen Bishesar

Engels mentor klas LVS

jbishesar@ithaka-isk.nl

jbi

Omar Driouch

Wiskunde mentor klas LRB

adriouch@ithaka-isk.nl

dri

Petra Eijndhoven

NT2 mentor klas MRT

peijndhoven@ithaka-isk.nl

end

Saskia Langbroek

NT2 mentor klas LRB

slangbroek@ithaka-isk.nl

lab

Rutger Poortenaar

Wiskunde mentor klas LVD

rpoortenaar@ithaka-isk.nl

pon

Ramon Muradin

NT2 mentor klas LRQ

rmuradin@ithaka-isk.nl

mud

Tessa Overbeeke

NT2 mentor klas LRA

toverbeeke@ithaka-isk.nl

ovb

Miranda Rijkers

NT2 / Drama mentor klas LVO

mrijkers@ithaka-isk.nl

rks

IJfke Verweij

NT2 / Drama mentor klas MVJ

ijverweij@ithaka-isk.nl

ijf

Hilde de Vries

KDN mentor klas MVU

hvries@ithaka-isk.nl

ver

Duco Sterk

NT2 mentor klas LVP

dsterk@ithaka-isk.nl

stk

Lianne den Oude

Orthopedagoog

loude@ithaka-isk.nl

loude

Harm-Pieter Hallema

Hoofd OOP

hhallema@ithaka-isk.nl

Merel de Beer

Orthopedagoog

mbeer@ithaka-isk.nl

bem

Gera Ebbekink

Administratie

gebbekink@ithaka-isk.nl

Jacqueline van Stel

preventie medewerker

jstel@ithaka-isk.nl

stl

Jaap Dousi

Roostermaker

jdousi@ithaka-isk.nl

Xandra Janssen

Administratie

xjanssen@ithaka-isk.nl

Aukje de Klijn-Koojiman

Administratie / Financiën

aklijn@ithaka-isk.nl

Janina Stijnen-Been

Huismeester La Boheme

jstijnenbeen@ithaka-isk.nl

Martha te Niet

Schoonmaak

mniet@ithaka-isk.nl

Dennis Aarts

Huismeester La Boheme

daarts@ithaka-isk.nl

Alexander Broods

huismeester

abroods@ithaka-isk.nl

Said Amghar

Huismeester meatsuyker

samghar@ithaka-isk.nl