Iedere klas heeft een basisrooster.  Klik hier voor dit rooster. (vanaf 13 mei 2019)

Lestijden 2019/2010
1e uur 08.45 - 09.30 uur
2e uur 09.30 - 10.15 uur
pauze 10.15 - 10.35 uur
3e uur 10.35 - 11.20 uur
4e uur 11.20 - 12.05 uur
pauze 12.05 - 12.35 uur
5e uur 12.35 - 13.20 uur
6e uur 13.20 - 14.05 uur
pauze 14.05 - 14.25 uur
7e uur 14.25 - 15.10 uur
8e uur 15.10 - 15.55 uur
Lestijden 2018/2019

1e uur     08.45-09.20 uur
2e uur     09.20-9.55 uur
pauze
3e uur     10.15-10.50 uur
4e uur     10.50-11.25 uur
pauze
5e uur     12.00-12.35uur
6e uur     12.35-13.10 uur*
pauze
7e uur     13.30-14.05 uur
8e uur     14.05-14.40 uur
Plusuren 14.50-16.00 uur

*Op dinsdagmiddag zijn er vanaf 13.10 uur geen lessen meer.

Vakanties en geplande activiteiten

Wilt u weten wanneer de school gesloten is en welke activiteiten er door het jaar zijn? Deze informatie vindt u in de jaarkalender.

LVA Thessa van Zanten Jamal Ahajjam 024
LVC Melissa Portier Makbule Kaya-Göcmen 017
LVD Ilone van Voorst Teun van Brummelen 109
LVE Inger van de Berg Anouk Goijarts 111
LVO Laura Romp Wendy Korving 102
LVP Yasmine Anki Dennis van Os 110
LVQ Jose Schroeten Khadija Ait Ichou 116
LRA Walter Smet Jan van Rossem 214
LRB Marleen Oortmerssen Mark Meeuwissen 201
LRC Liesbeth Brummelman Hava Caglar 212
LRO Tom Paskamp Jip Hogenelst 215
LRP Jos Jongerius Michiel Koper 211
LRQ Marije van Weelderen Femke Brand 218
LVB Melanie van Miltenburg Mirjam Kamerling 117
LRD Irma van Rennes Jan van Rossem 210
MVG Ayan Yusuf Boss Pascale Dings 001
MVH Joska Ottjes Karin Roelse 002
MVI Hester Ramaer IJfke Verwey 103
MVJ Derya Karadavut Elma Cavic 106
MRG Cecile Ogink Marco van Loenen 006
MRH Eva van Maris Erik Smits 004
MRU Johanneke Tack Felix Maruhun 101
MRV Marieke Vergoossen Benyamin Danisman 102
MRI Linda Rochat Axel Blommendaal 005
BVK Duco Sterk Rutger Poortenaar 306
BVL Ramon Muradin Eric Bink 304
BVM Tessa Overbeeke Leonie de Bruin 308
BVX Jeroen Bishesar Alette v Doggelaar 305
BVY Miranda Rijkers Hilde de Vries 303
BRK Saskia Langbroek Erik Bruijs 408
BRL Freda Cook Nancy Gaviria 405
BRX Rob Bekker Saloua Ben Hammou 402
BRY Petra Eijndhoven Marc Broekhuizen 404